Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Robert Patrick de Terminator’e Dönmek İstiyor

Robert Patrick de Terminator’e Dönmek İstiyor

Bilimkurgu kültü Terminator 2: Judgement Day‘in sonrasını anlatacak olan ve diğer filmleri yok sayacak 6. Terminator filmi geçtiğimiz haftalarda resmen duyuruldu. Bu filmin en büyük özelliği Terminator evreninin yaratıcısı James Cameron’ın bizzat yapım ekibinde olup ayrıca senaryoya katkı sağlayacağı.

Arnold Schwarzenegger’in yanı sıra Linda Hamilton’ın yeni filmde olacağı açıklandığında ise hayranlar hiç şüphesiz oldukça sevindi.

Şimdi Terminator 2: Judgement Day’in bir diğer yıldızı, sıvı-metal kötümüz T-1000 yani Robert Patrick yeni filmde seve seve oynayabileceğini belirtti. Robert Patrick, ikinci film sonrası ancak James Cameron’ın dahil olduğu bir Terminator filminde yer alabileceğini defalarca dile getirmişti. Linda Hamilton’ın da projeye dahil olmasıyla beraber gözler Patrick’e çevrildi.

Kendisine sorulan, “Yeni filmde yer almak ister misiniz?” sorusuna ise Patrick, “Kesinlikle! Eğer bana böyle bir şey düşünürlerse ben buradayım.” cevabını verdi. İkinci filmden sonraki kötü karakterlerin profilinin ne denli sönük olduğu ve Terminator evreninde T-1000’in ne denli özel bir yeri olduğu düşünülürse Patrick’in geri dönmesi hayranları oldukça memnun edecektir. Bakalım T-1000’i de yeni filmde görebilecek miyiz?

İlginizi Çekebilir  Assassin's Creed Filminin Çekimleri İçin Tarih Belirlendi

Deadpool’un yönetmeni Tim Miller’ın kamera arkasına geçeceğini 6. Terminator filmi şayet bir ertelenme olmaz ise Temmuz 2019‘da seyirci ile buluşacak.