Sinema Haberleri

Real Steel 2 Bekleyenlere Evangeline Lilly’den Kötü Haber

Ünlü oyuncu Evangeline Lilly, FanX’te katıldığı bir panelde, Real Steel filminin devamının yapılmayacağını duyurdu. Güzel oyuncu Real Steel filminde Hugh Jackman ile birlikte rol almıştı.

FanX Salt Lake Comic Convention‘a katılan oyuncu Evangeline Lilly, Hugh Jackman ile kamera karşısına geçtiği Real Steel filmiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Yönetmen Shawn Levy ile yeniden çalışmak istediğini ancak kendisine söylenenin Real Steel’e devam filmi yapılmayacağı olduğunu belirtti. Filmi de çok sevdiğini ancak zayıf tanıtım ve düşük gişe hasılatı ile Real Steel 2’nin yapılmasının mümkün görünmediğini kaydeden Lilly, panelde baskıya hazırlanan kitabı “The Squickerwonkars”tan da bahsetti.

2011’de gösterime giren Real Steel filminde; Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Dakota Goyo ve Anthony Mackie gibi isimler yer almıştı. Shawn Levy yönetmenliğindeki filmin konusu ise şöyle: Yakın gelecekte robot boksu en popüler spor türüdür. Robot boksu camiasında yer alan biri, atılmış robotlardan birinin gerçek bir şampiyon olduğunu düşünür.

İlginizi Çekebilir  Zack Snyder, Justice League İçin Yeni Ekstra Çekimler Yapacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu