Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Quentin Tarantino, Star Trek Yönetme İsteğinden Vazgeçti!

Quentin Tarantino, Star Trek Yönetme İsteğinden Vazgeçti!

Bir süredir Quentin Tarantino’nun yetişkinlere yönelik bir Star Trek filmi çekmek istediği ve bu konu hakkında görüşmelerin sürdürüldüğü konuşulmaktaydı. Ancak Tarantino, bu hevesini kaybetmiş gibi gözüküyor.

Paramount Pictures şu aralar iki Star Trek filmi için ön çalışmalarını sürdürüyor. Star Trek 4’ün yanı sıra bir de yetişkinlere yönelik (R-Rated) bir film çekilmesi gündemdeydi. Quentin Tarantino’nun sıra dışı vizyonuyla Star Trek için yönetmenlik yapacağı konuşuluyordu. Ancak bir türlü resmi açıklama yapılmamıştı.

Anlaşılan o ki Tarantino, bu Star Trek hevesinden vazgeçmiş gibi duruyor. Consequence of Sound’a röportaj veren ünlü yönetmen, 10. ve son filminin Star Trek olmamasına karar vermiş. Daha kendinden bir filmle Hollywood’a veda etmek istiyormuş.

Hatırlarsanız geçtiğimiz ay içerisinde Kill Bill Vol. 3 söylentisi çıkmıştı. Tarantino belki de Kill Bill için Star Trek çekmekten vazgeçmiş olabilir. Ortada Paramount Pictures ile bir anlaşma da olmadığı için kendisini bağlayan bir konumda değil. Hiç beklemediğimiz bir anda Kill Bill Vol. 3 duyurusunu görebiliriz.

İlginizi Çekebilir  Kıçınızın Tekmelenmesine Hazır Olun: Kick Ass 2