Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Peter Dinklage ve Jason Momoa Vampir Filmi Çekiyor

Peter Dinklage ve Jason Momoa Vampir Filmi Çekiyor

Evet, başlığı yanlış okumadınız. Peter Dinklage, Good, Bad & Undead isimli yeni filmde Van Helsing’i canlandırırken, onun vampir yoldaşını da Jason Momoa canlandıracak.

Haber günün erken saatlerinde Legendary Pictures tarafından duyuruldu. Mark Swift ve Damian Shannon’un ortaklaşa yazdığı Good, Bad & Undead filmi yönetmeni ve oyuncu kadrosunun bir kısmını buldu.

Hikaye, alternatif bir Van Helsing uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Dracula romanından tanıdığımız vampir avcısı Van Helsing rolünde, Game of Thrones’un sevilen yıldızı Peter Dinklage oynayacak. Van Helsing, bu filmde para karşılığı vampirleri avlayan birisi olarak karşımıza çıkacak.

Van Helsing’in bu macerasında ona, bir daha öldürmemeye yemin etmiş bir vampir yardım edecek. Bu isimsiz kahramanın da bir başka Game of Thrones aktörü Jason Moma tarafından canlandırılacağı açıklandı.

Film tahmin ediyorum absürd bir havada hazırlanacak. Çünkü komedi filmi Palm Springs (2020) ile rüştünü ispatlayan yeni nesil yönetmenlerden Max Barbakow filmin arkasındaki isim olacak.

Good, Bad & Undead nasıl bir film olacağını oldukça merak ediyorum. Şimdiden beklentiye girdim desem yalan olmaz.

İlginizi Çekebilir  Independence Day: Resurgence, Vizyona Giriş Yaptı!