Sinema Haberleri

Patrick Stewart, Tarantino’nun Star Trek Filminde Oynamaya Hazır

Quentin Tarantino, bir Star Trek filmi yönetecek mi bundan emin değiliz. Ancak bunun söylentisi bile sinema dünyasında büyük yankılar uyandırmaya yetti. Biz de geçtiğimiz günlerde sitemizde bu konuyla ilgili bir haber yayınlamıştık. Bu olasılık ortaya çıktığından itibaren de çok sayıda haber ve açıklama yapıldı. En son yapılan açıklamalardan birisi de Star Trek‘in efsane oyuncusu Patrick Stewart’a ait. Ünlü oyuncu, Tarantino‘nun yöneteceği filmde Jean-Luc Picard karakterini tekrardan canlandırmaya hazır olduğunu söyledi.

The Hollywood Reporter‘a verdiği bir röportajda konu hakkında konuşan Patrick Stewart, şunları söyledi:

Tarantino ile çalışmak benim hayallerimden birisi. Filmlerinin bir hayranıyım ve onun bir filminde olmak beni çok memnun ederdi. Eğer Quention Tarantino bir Star Trek filmi yönetirse ve yaşlı dostumuz Jean-Luc Picard‘ın da bu filmde olma ihtimali varsa, bu rolü büyük bir mutlulukla kabul ederim.”

Bu açıklamanın biraz şaşırtıcı olduğunu belirtmemiz gerek çünkü birkaç hafta önce Variety‘ye verdiği bir röportajda, ünlü oyuncu bir daha Picard rolünü oynamasının neredeyse imkansız olduğundan bahsetmişti. Röportajda “Uzay giysilerini çoktan rafa kaldırdığını ve tekrardan Picard‘ı oynaması için birilerinin tüm eski oyuncuları toplayıp mükemmel bir hikaye ile ortaya çıkması gerektiğini” söylemişti.

Quention Tarantino eğer bir Star Trek filmi yönetirse ortaya alışılmadık ve oldukça vahşi bir film çıkacağı kesin. Patrick Stewart‘ın Jean-Luc Picard‘ı bu yeni filme nasıl uyum sağlar bilmiyoruz. Ancak Star Trek‘e dönmek için oldukça büyük bir olayın gerçekleşmesini bekleyen Patrick Stewart çok kısa sürede aradığı nedeni bulmuş gibi.

Patrick Stewart‘lı ya da değil, ben Tarantino‘nun elinden çıkma bir Star Trek filmi görmek istiyorum açıkçası. Ancak Patrick Stewart‘ın da bu olası filmde oynaması oldukça güzel olabilir.

Bakalım yakın zamanda bu film hakkında daha ne kadar haber çıkacak. Büyük bir ilgi ve merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir  DC Comics'in Film Planları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu