Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Paramounts 4 Filmin Daha Gösterim Tarihini Erteledi

Paramounts 4 Filmin Daha Gösterim Tarihini Erteledi

Covid-19 salgını nedeniyle vizyon tarihi değiştirilen yapımlara yenileri eklendi. Paramount Pictures, G.I. Joe: Snake Eyes, Scream 5, Clifford the Big Red Dog ve yeni Paranormal Activity filmleri için yeni tarihleri duyurdu.

Stüdyodan yapılan açıklamaya göre: Robert Schwentke‘nin yönetmen koltuğuna oturduğu G.I. Joe: Snake Eyes filmi 23 Ekim 2020‘den 22 Ekim 2021‘e ertelendi. G.I Joe spin-off yapımı Snake Eyes‘ta Samara Weaving, Ursula Corbero, Andrew Koji, Iko Uwais ve Steven Allerick rol alıyor.

Scream 5 filmi ise 14 Ocak 2022‘de izleyici karşısına geçecek. korku-komedi yapımı Ready or Not‘tan Matthew Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett‘ın yöneteceği Scream 5, The Amazing Spider-Man‘in senaristi James Vanderbitl ile Guy Busick tarafından yazılıyor. David Arquette, Courteney Cox, Jenna Ortega, Melissa Barrera ve Neve Campbell‘ın kamera karşısına geçeceği belirtiliyor.

Walt Becker imzalı Clifford the Big red Dog‘un gösterim tarihi ise 13 Kasım 2020‘den 5 Kasım 2021‘e çekildi. Becker‘ın; David Ronn, Jay Scherick, Stan Chervin ve Annie Mumolo‘dan oluşan yazar takımıyla senaryosunu tamamladığı filmin kadrosunda Darby Camp, Jack Whitehall, John Cleese, David Alan Grier, Sienna Guillory, Rosie Perez, Kenan Thompson ve Izaac Wang bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  The Batman Filminin Gösterim Tarihi Ertelendi

Paramounts‘un yeni Paranormal Activity filminden detay paylaşılmazken, daha önce 19 Mart 2021 olarak duyurulan gösterim tarihi 4 Mart 2022‘ye ertelendi.