Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Pacific Rim 2 ve Animasyon Serisi Duyuruldu!

Pacific Rim 2 ve Animasyon Serisi Duyuruldu!

pacific-rim-banner

Guillermo del Toro, Pacific Rim 2 filminin geleceğini ve peşine animasyon serisinin yapılacağını duyurdu. Dev robotlar ve dev yaratıklar bir kez daha beyaz perdeye gelecek!

Guillermo del Toro, yayınladığı bir video ile Pacific Rim filminin devamının geleceğini açıkladı. Pacific Rim 2 filmiyle birlikte, seri ile birlikte paralel ilerleyecek bir animasyon dizisinin de yayınlanacağını müjdeledi.pacific-rim-gorsel-1

İlk filmin bitişiyle, izleyicilerin de kafasında soru işaretleri oluşmuştu. Çünkü olası devam filmlerine göz kırpıyordu. Del Toro, devam filmi için Zak Penn ile beraber çalışacak. Penn ve Del Toro animasyon serisi için de kafa patlatacak.

Filmin 7 Nisan 2017 tarihinde vizyona girmesi düşünülüyor. Del Toro açıklaması sırasında, Raleigh, Mako, Newt, Gottlieb, Hannibal Chau gibi karakterlerin geri dönecek olmasının kendisini de heyecanlandırdığını belirtti.

Bu yeni duyuru bizleri heyecanlandırdı. Kim ne derse desin, Pacific Rim yapı itibariyle absürd bir aksiyon eğlencesiydi. Bu da bizler için fazlasıyla yeterliydi.

Guillermo del Toro’nun açıklamasını da aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz

İlginizi Çekebilir  300: Bir İmparatorluğun Yükselişi'nden Yepyeni Fragman