Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Oyuncuların Heyecanla Beklediği Pixels Filmi Vizyonda!

Oyuncuların Heyecanla Beklediği Pixels Filmi Vizyonda!

pixels-banner

Oyunculara ve bilimkurgu türünü sevenlere müjde! Uzun zamandır beklenen eğlenceli, oyun temalı Pixels filmi bugün vizyonda!

Klasik video oyunlarının dünyayı işgalini anlatan filmde eski başarılı oyuncuların, oyun karakterlerine karşı savaşlarını göreceğiz.

Filmin konusu şöyle;

1980’li yılların unutulmaz figürleri Sam Brenner, Will Cooper, Ludlow Lamansoff ve Eddie “Ateş Püskürten” Plant, atari salonlarında dünyayı binlerce kez kurtardılar ve şimdi dünyayı ilk kez gerçekten kurtarmak zorunda kalacaklar. Uzaylılar, atari oyunlarının video yayınlarını keşfedip bunları gerçek birer savaş ilanı zannederek video oyunları aracılığıyla Dünya’ya hücum ederler. ABD Başkanı Cooper’ın PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede ve Space Invaders’ın saldırılarını engellemek ve dünyayı kurtarmak için video oyunu kahramanlarından yardım istemek dışında bir şansı kalmamıştır. Teğmen Violet Van Patten ise onlara benzersiz silahlar temin ederek ekibe katılacaktır.

pixels-resim

Başlıca rollerini Adam Sandler, Kevin James, Michelle Monaghan, Peter Dinklage, Josh Gad ve Brian Cox’un üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda Chris Columbus oturuyor.

Pixels filmini izlerken filmdeki göndermeleri yakalamak ve filmi daha iyi anlamanız için bu yazımızı okumanızı öneririz. İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir  City of Steam - Beyin Fırtınası