Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Orijinal Hayalet Avcıları’nın Devam Filmini Serinin En Küçük Hayranı Çekecek!

Orijinal Hayalet Avcıları’nın Devam Filmini Serinin En Küçük Hayranı Çekecek!

Paul Feig’in 2016 çıkışlı yeniden yapım filmi eski tadı vermeyince döne dolaşa eskilere gittiğimiz Hayalet Avcıları, tahminimizden daha önce sinemaya dönecek gibi görünüyor hem de tanıdık bir isim tarafından…

Orijinal Ghostbusters fiminin yapımcısı Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman, küçük bir çocukken sette izlediği babasının izinden gitmeye devam ediyor. Juno ve Thank You For Smoking filmlerini çeken Jason Reitman, yeni Ghostbusters devam filmini yazıp yönetecek.

Entertainment Weekly’nin duyurduğu habere göre; Jason Reitman’ın Sony için yapacağı yeni film orijinalin devamı olacak ve ilk iki filmin evreninde geçecek. Paul Feig‘in yeniden yapım filmindeki olayların yok sayılacağı yeni Ghostbusters’ın çekimlerine birkaç ay içinde başlanacak. Orijinal kadrodan (Dan Aykroyd, Bill Murray, Sigourney Weaver, Harold Ramis, Ernie Hudson) hangi isimlerin yer alacağını şimdiden merak ettiğimiz film 2020’de gösterime girecek.

35 yıl sonra gelecek yeni Hayalet Avcıları için heyecanlı olan yönetmen Jason Reitman, EW röpartajında, “Her zaman Hayalet Avcıları’nın ilk hayranı olduğumu düşünmüşümdür. Film setini ziyaret ettiğimde 6 yaşındaydım. Hayalet Avcıları’nın hayranları için bir film yapmak istedim. Yeniden yapım değil, orijinal filmin bir sonraki bölümü olacak. 80’lerde yapılan 80’lerde kaldı ve bu film günümüzde geçecek” dedi.

İlginizi Çekebilir  Stephen King'in "IT" Uyarlamasına Yeni Yönetmen Bulundu