Son Haberler
Anasayfa » AYBABTU » One Punch Man, Venom Senaristlerinin Elinde Canlı Filme Dönüşüyor

One Punch Man, Venom Senaristlerinin Elinde Canlı Filme Dönüşüyor

Sony Pictures, ünü dünya çapına yayılan “One Punch Man” mangasının filmini yapmaya karar verdi hem de Venom senaristleri ile birlikte…

Scott Rosenberg ve Jeff Pinkner

Variety, Tom Hardy‘li Venom filminin senaristleri Scott Rosenberg ve Jeff Pinkner‘ın Sony için “One Punch Man” mangasını sinemaya uyarlayacağını yazdı. Rakiplerini tek bir yumrukla yenen süper kahraman Saitama‘nın hikayesini anlatan “One Punch Man” filminin yapımcılığını ise Avi ve Ari Arad üstleniyor.

Saitama Sensei, Genos ve diğer süper kahramanların maceralarını aktaran “One Punch Man”, 2009 yılında Japon sanatçı ONE tarafından internette yayınlanmak üzere yaratıldı. 2012 yılında “Young Jump Next”e geçen seri ONE ile Yusuke Murata tarafından çizilmeye başlandı. Dünya çapında 30 milyon kopyası satılan manga 2015 yılında VIZ Media tarafından İngilizce olarak basıldı. New York Times‘ın en çok satan mangalar listesine giren “One Punch Man” Eisner ve Harvey Ödülleri‘ne aday gösterildi. Anime serisiyle popülerliği daha da artan serinin bir video ve bir de mobil oyunu da geliştirildi.

İlginizi Çekebilir  Mutlaka İzlenmesi Gereken 10 Kıyamet Sonrası Film