Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Obi-Wan Kenobi Filminin Çekimleri 2019’da Başlayacak

Obi-Wan Kenobi Filminin Çekimleri 2019’da Başlayacak

Işın kılıçlarını hazırlayın! Star Wars, serideki önemli karakterlerden birinin daha hikayesini anlatmak için harekete geçti. Usta Jedi Obi-Wan Kenobi‘nin maceralarını anlatan spin-off filminin çekimleri bir yıl sonra başlayacak.

The Hollywood Reporter’ın 9 ay önceki haberi ile: Disney’in, Sir Alec Guinnes‘ın canlandırdığı karakterin merkezinde olduğu bir film yapmak için araştırmalar yaptığını öğrenmiştik. The Hours filminin yönetmeni Stephen Daldry‘nin filmin başına geçeceği de doğrulanmıştı.

Star Wars haber sitesi Fantha Tracks’in aktardığı bilgilere göre; çekimleri bahar 2019’da başlayacak Obi-Wan Kenobi filminin 2020’de vizyona girmesi planlanıyor. Pinewood Stüdyoları’nda bir sanat ekibi şu sıralar harıl harıl bu proje için çalışıyor.

Episode 1: The Phantom Menace filminde hikayesini izlediğimiz Obi-Wan’ın spin-off filminin hangi dönemde geçeceğini bilmiyoruz. Aslında filmle ilgili birçok şeyi bilmiyoruz. Hem Ewan McGregor, hem de Liam Neeson‘ın seriye geri dönmek istedikleri dışında tabii!

Bu ikiliden şu sahnelerin benzerlerini yeniden izlemek muhteşem olmaz mı, ne dersiniz?

İlginizi Çekebilir  Lucasfilm'in Singapur'daki Yeni Merkezi Kapılarını Açtı