Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Nick Fury’nin Karşılaştığı İlk Süper Kahraman Captain Marvel!

Nick Fury’nin Karşılaştığı İlk Süper Kahraman Captain Marvel!

Bir yıl sonra izleyici ile buluşması planlanan Captain Marvel filmi, Nick Fury‘nin süper kahramanlardan habersiz olduğu dönemde yer alacak. Bu bilgi Marvel Stüdyoları’nın en yetkili isminden geldi.

Entertainment Weekly’nin haberine göre; Kevin Feige, Carol Danvers‘ın (Captain Marvel) Nick Fury‘nin Marvel Sinematik Evreni‘nde karşılaştığı süper güçlere sahip ilk kahraman olduğunu açıkladı. Marvel, bu kez Nick Fury’nin süper kahramanların var olduğu evrenin genişliğinden habersiz olduğu zamanları keşfetmek istiyor.

“Nick, Tony ile ilk karşılaştığında ‘Çok daha büyük bir evrenin parçasısın, sadece bunu henüz bilmiyorsun’ demişti” diyerek hatırlatma yapan Kevin Fiege sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz, Fury’nin de bundan habersiz olduğu döneme, karşılaştığı ilk süper kahramanın Carol Danvers olduğu bir zamana dönmek istiyoruz. Bu Carol’ın tek kahraman olması anlamına da gelebilir ama Marvel Sinematik Evreni’nin zamanı içerisinde geçecek.”

1990’lı yılların başında geçeceği bilinen ve Marvel hayranlarını MSE‘nin başlangıcına götürecek olan Brie Larson‘lı Captain Marvel filmi 8 Mart 2019’da gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Bill And Ted Serisinin Geri Dönüşü Kesinleşti!