Sinema Haberleri

Netflix Yeni Süper Kahraman Filminin Başrolü İçin Keanu Reeves’i Düşünüyor

Netflix, yeni süper kahraman filmi Past Midnight’ın yapım aşamasını resmi olarak başlattı. Senaryonun detayları henüz paylaşılmamış olsa da Past Midnight’ın, kanun tanımayan bir kahramanın hikayesini konu alacağı söyleniyor.

Dope’dan tanıdığımız ve The Flash filmi için anlaşılan ilk isim olan Rick Famuyiwa’nın yönetmenliğini üsteleneceği filmin senaryosu TJ Fixman tarafından kaleme alınacak. Captain America: Civil War ve Avengers: Infinity War filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Russo Kardeşler ise projenin yapımcılığını üstleniyor. Past Midnight’ı asıl ilgi çekici kılan ise şüphesiz ki başrol için düşünülen isim. Gelen haberlere göre Netflix, başrol için Matrix ve John Wick ile gönüllerimize taht kuran Keanu Reeves ile görüşüyor.

Hollywood’un yükselen yetenekleri Fixman ve Famuyiwa ile süper kahraman filmleri konusunda rüştünü bir hayli kanıtlamış olan Russo Kardeşler’in ortaklığından, oldukça keyif verici bir iş ortaya çıkacağını düşünüyoruz. Özellikle de Keanu Reeves de yapıma dahil olursa, Netflix bir sonraki gözde yapımını garantilemiş demektir.

İlginizi Çekebilir  Mad Max: Fury Road'un Immortan Joe'su Hugh Keays-Byrne Yaşamını Yitirdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu