Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Netflix, Millarworld’den Reborn Filmi İçin Sandra Bullock’la Anlaştı

Netflix, Millarworld’den Reborn Filmi İçin Sandra Bullock’la Anlaştı

İki yıl önce Mark Millar’dan satın aldığı Millarworlde ait serilerden Reborn’u beyazperdeye uyarlamak isteyen Netflix, Sandra Bullock ve Chris McKay ile el sıkıştı.

Deadline’da yer alan bilgilere göre; Netflix ve Sandra Bullock, Josh Malerman’ın korku romanından uyarlanan Bird Box filminden sonra yeniden bir araya geliyor. Millarworld’ün ünlü çizgi roman serisi Reborn’un sinema uyarlamasında Bullock, Bonnie Black’i canlandırırken, filmin yönetmen koltuğunda The Lego Batman Movie’den Chris McKay oturacak.

İskoç çizer Mark Miller (Kick-Ass) ve Greg Capullo’nun (Spawn) yarattığı Reborn serisinde; Bonnie Black adlı bir kadın Manhattan hastanesinde öldükten sonra kendini Adystria’da bulur. Ailesinin ve arkadaşlarının da bulunduğu bu yaşam sonrası diyarda aynı zamanda canavarlar, ejderhalar ile iyi ve kötü güçler arasındaki savaş da vardır. Bonnie, Adystria’da ölen eşini bulmak için babası ve kılıcıyla yola koyulur.

Sandra Bullock’un başrolün yanı sıra Vertigo Entertainment’tan Roy Lee ve Miri Yoon ile yapımcılığını da üstlendiği Reborn filminde, çizgi roman serisinin yaratıcıları Miller ve Capullo da yürütücü yapımcı olacak.

İlginizi Çekebilir  Hayvan Mezarlığı’nın Yeni Uyarlaması Vizyona Giriyor

Netflix’in, Millarworld’den Jupiter’s Legacy ve American Jesus dizileri ile Empress, Sharkey the Bounty Hunter ve Huck filmlerinin talimatını verdiğini hatırlatalım.