Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Netflix, Fantastik Bright Filmini Bizlere Sunmaya Hazırlanıyor!

Netflix, Fantastik Bright Filmini Bizlere Sunmaya Hazırlanıyor!

Netflix, kısa belgesel filmi White Helmets ile Oscar ödülünü kaptıktan hemen sonra aynı gece, kendi yapımı olan yeni bir filmden kısa bir tanıtım videosu yayınladı, işte karşınızda orklarla, elflerle ve perilerle savaşan bir polisin başından geçenleri anlatan Bright!

Bright filminin yönetmen koltuğunda ise Suicide Squad filminden tanıdığımız David Ayer oturuyor. Filmimiz alternatif bir evrendeki Los Angeles şehrinde geçiyor, “orkların, insanların, elflerin ve perilerin zamanın başlangıcından beri bir arada yaşadığı şehirde…”

Gördüğünüz üzere başrolde de Will Smith, bir Los Angeles polisini canlandırıyor – tam da daha çılgın bir rolde oynayamaz dediğimiz sıralarda- Ne de olsa çevik kuvvet üniforması içinde bir polisin pompalı tüfekle saldıran kapüşonlu orklarla savaşması ne kadar delice olabilir ki? Aa! Durun! Dahası da varmış.

Bir insan olan Ward (Will Smith) ve bir ork olan Jakoby (Joel Edgerton), sıradan bir gece devriyesindeyken, bildikleri dünyanın geleceğini değiştirecek bir olaylar dizisi yaşarlar. Koca bir güruh düşmanla birlikte kendi kişisel farklılıklarıyla da savaşan ikili, genç bir dişi elfi ve başkalarının ellerine geçerse her şeyi yok edebilecek, çoktan unutulmuş antik bir nesneyi korumak için birlikte çalışmak zorundadırlar.”

İlginizi Çekebilir  Hideo Kojima, 77. Venedik Film Festivali Jürisine Seçildi

Kendi yapımlarına “Netflix Orijinal Yapımı” adını veren yayın platformu, sanırız bu sefer orijinalliğin sınırlarını zorlamaya kararlı.

Kısa tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.