Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Neler Oluyor?! Tim Burton Şimdi de Beetlejuice 2’nin Yolda Olmadığını Açıkladı!

Neler Oluyor?! Tim Burton Şimdi de Beetlejuice 2’nin Yolda Olmadığını Açıkladı!

beetlejuice-2-banner

Tim Burton‘ın Beetlejuice 2‘nin yapım aşamasının başladığını açıkladığı haberleriyle coşmamızın üzerinden tam olarak 24 saat bile geçmemişken ünlü yönetmenin basın temsilcisinden Burton’ın böyle bir demeç vermediğine dair bir açıklama geldi!

Günün erken saatlerinde ShowbizSpy adlı bir site, Burton ile yaptıkları röportajda yönetmenin Bettlejuice 2’nin yapım aşamasının başladığını açıkladığını iddia etmişti. Tim Burton’ın basın temsilcisi ise yaptığı açıklamada yönetmenin böyle bir açıklama yapmadığı gibi, ShowbizSpy’la röportaj dahi yapmadığını belirtti.

Tim Burton Press Conference

Burton’ın temsilcisi ile görüşen The Independent, konuya şu şekilde açıklık getirdi: “Öyle görünüyor ki Beetlejuice 2 için sabırsızlanan hayranlar bir süre daha beklemek zorunda kalacaklar. Tim Burton’ın basın temsilcisinden aldığımız açıklamaya göre Beetlejuice 2 şu anda yapım aşamasında değil. Bay Burton’ın tüm odağı Bayan Peregrine’nin Tuhaf Çocukları üzerinde yoğunlaşmış durumda.”

İlginizi Çekebilir  Hugh Jackman, Wolverine’in Geri Döneceğinden Emin!