Sinema Haberleri

Mortal Kombat Filminin Kadrosu Genişliyor

Prodüksiyon aşamasında olan Mortal Kombat filminin oyuncu kadrosuna ilişkin yeni bilgiler açığa çıktı. Sonya ve Kano için aranan oyuncuların bulunduğu söyleniyor.

Dövüş oyunları arasında kendisine has özel bir yeri olan Mortal Kombat, yeniden beyaz perdeye yansıtılacak. 1995 ve 1997 yıllarında iki tane Mortal Kombat filmi çıkmış; ancak akıllarda sadece filmin efsanevi müziği kalmıştı.

Warner Bros. yeni Mortal Kombat uyarlaması için prodüksiyon aşamasını uzun tuttu. Bu yüzden oyuncu kadrosunun açıklanması da zaman alıyor.

Scorpion rolünü Hiroyuki Sanada üstlenecek

Daha öncesinde Scorpion’u Hiroyuki Sanada (The Twilight Samurai, Avengers: Endgame, 47 Ronin); Sub-Zero’yu Joe Taslim (The Raid, Furious 6, Star Trek: Beyond); Jax’ı Mehcad Brooks (Supergirl, True Blood), Mileena’yı Sisi Stringer (Bloody Hell) gibi isimlerin canlandıracağı açıklanmıştı. Şimdiyse Kano ve Sonya Blade için seçilen oyuncular açıklandı.

Josh Lawson

Daha öncesinde The Eleven O’Clock (2016) filmiyle En İyi Kısa Film Oscar’ına aday gösterilen Josh Lawson, Kano’yu canlandıracak.

Jessica McNamee

Sonya Blade’i ise prehistorik dev köpekbalığının saldırılarını anlatan The Meg (2018) filminden Jessica McNamee üstlenecek.

Henüz kesinleşmese de Thor serisinde Hogun’u canlandıran Tadanobu Asano, Yıldırım Tanrısı Raiden’ı canlandırabilirmiş. Bunun kuvvetli bir söylenti olduğunu da eklemek gerek.

Tadanobu Asano

Filmin senaryo danışmanı olarak, oyunun yaratıcısı Ed Boon’dan da yardım alınıyormuş. Senaryo ise henüz adı açıklanmayan yeni bir Resident Evil filminin yazarı olan Greg Russo tarafından hazırlanıyor. Yönetmen koltuğundaysa daha öncesinde sinema geçmişi olmayan, aslında bir reklam yönetmeni olan Simon McQuoid var.

Mortal Kombat’ın çekimlerine bu yıl sonunda ya da yeni yıl itibariyle Avustralya’da başlanacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir  Tom Hanks, Pinokyo Uyarlamasında Geppetto Ustayı Oynayabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu