Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Miles Morales’in Hikayesi Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ile Devam Edecek

Miles Morales’in Hikayesi Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ile Devam Edecek

Spider-Man: Homecoming yönetmeni Jon Watts‘ın Spider-Man: Far From Home filmi önümüzdeki ay gösterime girecek. Örümcek-Adam ve Marvel hayranları, Marvel Sinematik Evreni‘nin 3. evresini resmi olarak kapatacak yapım için gün sayarken, Akademi ödüllü animasyon filmi Spider-Man: Into the Spider-Verse‘ten beklenen haber geldi.

Spider-Man: Into the Spider-Verse‘in devamının bir Spider-Verse televizyon dizisi ile devam edeceği söylentileri hakkındaki sorular üzerine yapımcı Amy Pascal, bir sonraki yapımın hikayenin devamı olacağını doğruladı. Ancak bir farkla; bir sonraki animasyonlu büyük ekran macerası Oscar kazanan orijinalinin doğrudan devamı olacak: “Devam filmi için kesinlikle sıkı çalışıyoruz. Başka bir film bekleyebilirsiniz. Elbette yine büyük ekranda ve yine Miles hakkında olacak.”

Miles Morales (Shameik Moore), Peter Parker (Jake Johnson) ve Gwen Stacy’nin (Hailee Steinfeld) yeniden büyük ekrana döneceği devam serüveninin müjdesini veren Pascal, Miles Morales‘i bir live-action filminde görme olasılığı ile ilgili olarak da, “Miles‘ı canlı aksiyon filminin dışında tutmamamız gerektiğini düşünüyorum. Dışlanacak bir şey olmadığını varsaymalıyız” dedi.