Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » MGM’in Yeniden Yapım Filminde Chucky’yi Mark Hamill Seslendirecek

MGM’in Yeniden Yapım Filminde Chucky’yi Mark Hamill Seslendirecek

Star Wars serisinin Luke Skywalker‘ı, DC çizgi filmlerinin Joker‘i Mark Hamill bu kez çocukluk kabusumuz olarak karşımıza çıkacak. Usta aktörün, yeniden çekilen “Child’s Play” filminde Chucky‘yi seslendireceği açıklandı.

MGM, Don Mancini‘nin 80’ler klasiğini yeniden sinemaya getireceğini açıkladığı günden beri, tehlikeli bir seri katilin ruhu tarafından ele geçirilen ve anne ile oğula kabus yaşatan oyuncak bebek Chucky‘nin kim tarafından seslendirileceği merak ediliyordu. Bu sorunun yanıtı California‘da gerçekleşen WonderCon‘da yanıt buldu. Mark Hamill‘in, 1988 yapımı filmde Brad Dourif‘in yerine geçeceği duyuruldu. Etkinliğe katılamayan Mark Hamill, Twitter‘dan paylaştığı videoda; “Yeni Child’s Play‘de Chucky‘yi kimin seslendireceğini merak ediyorsanız şu anda ona bakıyorsunuz. Böylesine ikonik bir karakteri canlandırmak ve daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde sunmak için sabırsızlanıyorum” dedi.

Mark Hamill‘in sesiyle katılacağı yapımda Aubrey Plaza (Parks and Recreation), Brian Tyree Henry (Atlanta) ve Gabriel Bateman (Lights Out) rol alıyor. Kung Fury 2‘den Tyler Burton Smith‘in senaryosunu yazdığı yeni Child’s Play filmini Lars Klevberg yönetiyor. Oyuncak bebeklerden korkmaya ne zaman başladığımızı yeniden hatırlatacak filmin 21 Haziran‘da gösterime gireceği açıklanmıştı.

İlginizi Çekebilir  Green Book'un İki Oscarlı Oyuncusu Sovereign'in Yıldızı Oldu