Sinema Haberleri

Men In Black Serisine Yeni Filmler Geliyor

Men In Black‘in haklarını elinde tutan Sony, seriye yeni bakış getirecek bir film projesi üzerinde çalışıyor. Henüz detaylar açıklanmasa da yeni film, daha önce anlatılmamış konuları merkezine alacak.

Deadline’da çıkan habere göre, Sony altın yumurtlayan tavuklarını yeniden dürtüklemeye başlamış. Bana kalırsa başarısız bir uyarlama olan Ghostbusters ile yeniden bu topun altına giren firma, şimdi gözünü Men In Black markasına dikti.

Will Smith ve Tommy Lee Jones ile ünlenen Men In Black, bilimkurgu ve mizah ögelerini başarıyla harmanlayan, kült filmlerden biriydi. Serinin son filmi biraz vasat kalsa da Will Smith’i yeniden o siyah takım elbisesi içerisinde görmüştük. Sony’nin yeni projesi ise bu takım elbiseyi başkalarına devretmek.

Henüz senaryo yazım aşamasında olduğu söylenen yeni Men In Black filmi, daha küresel bir hikayeyi konu alabilirmiş. Hatırlarsanız uzaylıları sadece ABD topraklarında görüyorduk. Bu sefer Men In Black’in küresel çapta yaptığı işlere yakından bakılabilir.

Senaryo, Iron Man ve Transformers: The Last Knight filmlerinde çalışan Matt Holloway ile Art Marcum’a emanet edilmiş. Filmin detaylarını konuşmak için henüz erken. Ancak filmin, eğer yetişirse Mayıs 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyormuş.

İlginizi Çekebilir  Sony, Kendi Spider-Man Evrenini Yapmak İstiyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu