Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Men in Black Serisi Devam Etmeyecek, Yeniden Çekilecek!

Men in Black Serisi Devam Etmeyecek, Yeniden Çekilecek!

men-in-black-mib-banner

Başrolünde Will Smith ve Tommy Lee Jones’un oynadığı eğlenceli bilimkurgu filmi Men in Black (Siyah Giyen Adamlar), şüphesiz ki geek konsepti içerisinde önemli bir yere sahip.

Hem eğlenceli hikayesi hem de bilimkurgu yanı ile fantastik ve bilimkurgu severler, serinin üç filminden de ayrı ayrı keyif alırlar. Ancak Sony bunu bozmak üzere.

Lowell Cunningham‘ın çizgi romanından uyarlanan film serisi için doğrusunu söylemek gerekirse devam filmi bekliyorduk. “Bu macera burada kalmasın, çok eğlenceli, devam etsin,” diye düşündük ancak maalesef kötü haber geldi.

men-in-black

Serinin ilk filmi 1997 yılında vizyona girmiş. Yani 18 yıl olmuş (o kadar olmuş mu ya!). Serinin üçüncü ve son filmi ise vizyona gireli henüz 3 sene oldu ancak Sony, filmi yeniden çekmeye kararlı.

Yapımcı Walter Parkes ve Laurie MacDonald, filmin yeniden çekim aşamasının planlandığını ve çekimlere hazır olduklarını belirtti. Laure MacDonald, “Yeni filmler de üçleme olacak,” dedi.

men-in-black-will-smith

Durum sadece bundan ibaret değil, seriyi kendi tarzı ile de eğlenceli hale getirmeyi başaran Will Smith, yeni üçlemede yer almayacak. Ajan J’i kimin oynayacağı ise bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir  Eski Usül Daha Mı İyiydi? Maketlerden CGI'a Star Wars Evreni

Keşke bu muhteşem üçlemeyi yeniden filme çekmeselerdi. Biz bu üçleme ile gayet mutluyduk.