Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Matt Reeves’in Batman Üçlemesinden Yeni Joker Çıkacak

Matt Reeves’in Batman Üçlemesinden Yeni Joker Çıkacak

Robert Pattison‘ın başrolde yer aldığı Matt Reeves‘in “The Batman” filmi merakla beklenirken, yapımla ilgili yeni bir söylenti ortaya çıktı.

The Direct‘in Daniel Richtman‘a dayandırdığı habere göre; Matt Reeves‘in geliştirdiği “The Batman” üçlemesinde Joker karakterinin yeni bir versiyonu izleyici karşısına çıkacak.

Reeves, kendi Joker‘ini ikinci ve üçüncü filmde Batman‘in kötüleri arasında ortaya çıkarmayı planlıyor. Kendi versiyonunu yaratacağı için Joker‘i Joaquin Pheonix ya da Jared Leto‘nun canlandırmayacağı kesin. Üçlemenin ilk filminde sadece adı geçecek olan yeni Joker için henüz oyuncu arayışı da başlamadı.

“The Batman”deki kötüler arasında; Collin Ferrell‘ın canlandırdığı “The Penguin”, Paul Dano‘nun “The Riddler”, Zoe Kravitz‘in oynadığı “Catwoman” ve John Turturro‘nun rolü “Carmine Falcone” yer alıyor.

Robert Pattinson‘ın Bruce Wayne/ Batman olarak başı çektiği kadroda ayrıca; Jeffrey Wright (James Gordon), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Jayme Lawson (Bella Reál) ve Peter Sarsgaard (Gil Colson) bulunuyor. Çekimlerine Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen film, 1 Aralık 2021‘de gösterime girecek.

İlginizi Çekebilir  Yeni Bir Kick Ass Filmi Mi Geliyor?