Sinema Haberleri

Matrix 4 Filminin Logosu Göründü

Warner Bros., 2021 yılında çıkacak filmleri sinemalarla aynı anda HBO Max‘te de yayınlayacağını duyurmuştu. HBO Max projesiyle ilgili bir tanıtım videosu yayınlayan WB, merakla beklenen Matrix 4 filminin logosunu da ortaya çıkarmış oldu.

Covid-19 pandemisinin vurduğu sinema sektöründe büyük bütçeli filmlerini kurtarmak isteyen Warner Bros., 2021‘de izleyici karşısına çıkacak 16 filmi aynı tarihte HBO Max kullanıcılarına da sunacak. Daha önce yaptığı duyuruyu filmlerden görüntü ve logoların yer aldığı bir tanıtım videosu ile destekleyen Warner Bros., Matrix efsanesini günümüze taşıyan devam filminin logosunu da yayınladı.

Lana Wachowski‘nin başında bulunduğu Matrix 4‘ün logosu beyaz zemin üzerine siyah Matrix yazısı oldu. Büyük ihtimalle Matrix’in yeni filmi, örnek olarak “Matrix: Return of the Chosen” gibi yan bir isimle karşımıza çıkacak. Sadece Matrix olarak vizyona girmesi, serinin ilk filmi ile karışıklık sağlayabilir.

Keanu Reeves ve Carrie-Ann Moss‘un Neo ve Trinity rolleriyle yıllar sonra yeniden kamera karşısına geçtiği devam filminin 22 Aralık 2021‘de gösterime girmesi planlanıyor.

FRPNET Discord

Dilerseniz siz de Discord kanalımıza katılabilir ve konu hakkında görüşlerinizi bildirip sohbet edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Kaptan Kirk, Star Trek 3 ile Geri Dönüyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu