Sinema Haberleri

Mary Poppins’in Karakter Posterleri Yayınlandı

Disney’in yeni müzikal ve devam filmi olan “Mary Poppins Sihirli Dadı”nın karakter afişi yayınlandı. Dönemin bütün izlerini ve sihir dünyasının görkemini taşıyan posterlerde Emily Blunt, Meryl Streep, Colin Firth, Lin-Manuel Miranda ve Julie Walters bulunuyor.

1964 yapımı Mary Poppins’in devam filmi olan Mary Poppins: Sihirli Dadı’da; Mary Poppens’ın yeni nesil Banks ailesine, bir vefattan sonra kaybettikleri neşe ve merakı yeniden bulmalarına yardım etmek için geri döndüğüne tanık olacağız.

Senaryosunu David Magee’in kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Rob Marshall oturuyor.

54 yıl sonra gelen ikinci film “Mary Poppins Sihirli Dadı”da; Emily Blunt, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimer, Julie Walters, Pixie Davies, Nathanael Saleh, Joel Dawson, Colin Firth ve Meryl Streep rol alıyor.

28 Aralık 2018′de gösterime girecek filmde; Emily Blunt sıradan bir görevi unutulmaz, fantastik bir maceraya dönüştürebilen eşsiz sihirli becerilere sahip, pratik ve mükemmel bir dadıyı ve Lin-Manuel Miranda ise Londra sokaklarına ışık -ve yaşam- getirmeye yardımcı olan iyimser bir fenerci olan arkadaşı Jack’i canlandırıyor.

İlginizi Çekebilir  Blade Runner 2049 Sansürlenerek Mi Vizyona Girdi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu