Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Marvel’ın Televizyon Ekranlarındaki Karakterleri Neden Beyazperdede Yoklar?

Marvel’ın Televizyon Ekranlarındaki Karakterleri Neden Beyazperdede Yoklar?

marvel-logo

Marvel Television başkanı Jeph Loeb, küçük ekran karakterlerinin beyazperdede anlık da olsa neden görünmediklerini açıkladı.

Marvel’ın küçük ekrandaki evreninde Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage gibi çok sevilen karakterleri izliyoruz, ancak bu karakterler Marvel’ın beyazperdedeki evreninde -şimdilik- yer almıyorlar.

marvel-television

Başkan Loeb bunun sebebini dizilerin çekim ve yapım süreçlerinin filmlerden farklı olmasına bağlıyor. Digitalspy’da yer alan habere göre, Loeb durumu kısaca şöyle izah ediyor: “Filmlerin yapım aşamaları seneler süren çalışmalar istiyor, dizilerse 6-8 aylık hedeflerle çekiliyor. Mike Colter’a (Luke Cage) televizyonda ihtiyacım var, filmde değil…”

Ancak Loeb eklemeden geçmiyor, Marvel evreninde her şey mümkün! Yani, karakterlerin şu an için kesişmiyor olması, ileride de kesişmeyecekleri anlamına gelmiyor. Doğrusu, televizyon ve film yapımcıları her an her şeyi birbirine bağlayabilirler, sonuçta bu Marvel evreni…

İlginizi Çekebilir  George Miller, Mad Max Filmlerinin Geleceğini Açıkladı