Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Marvel’ın Fragmanını Bir Türlü Yayınlamadığı Spider-Man: Far From Home’dan Sürpriz Çıktı!

Marvel’ın Fragmanını Bir Türlü Yayınlamadığı Spider-Man: Far From Home’dan Sürpriz Çıktı!

Marvel, Brezilya’daki CCX18′de yayınladıktan sonra hiç bir platformda paylaşmadığı Spider-Man: Far From Home fragmanı kendine saklayadursun, filmden yeni bir fotoğraf ve hikayenin sürprizi ortaya çıktı.

Öncelikle, senarist Daniel R’ın paylaşımı sayesinde, Tom Holland’ın Far From Home’da giydiği siyah Spider-Man kostümünü görme şansı bulduk.

Bir de SPOILER‘ımız var:

Nick Fury ile Maria Hill’in hikayede önemli bir rol üstleneceğini ve Peter Parker’ın arkadaşlarıyla çıktığı Avrupa turunda Mysterio (Quentin Beck) ile karşılaşacağını biliyorduk. Ancak ikilinin arasında işler hiç de düşündüğümüz gibi gitmiyormuş!

SuperBroMovies‘in haberine göre; Tom Holland, Elementalleri yenmek için Spider-Man ile Mysterio‘nun birlikte savaşacağını söyledi. Yani Jake Gyllenhaal‘ın canlandırdığı Mysterio filmin kötü adamı değil, Peter Parker’ın silah arkadaşı olacak.

Jon Watts’ın yönetmenliğinde; Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Michael Keaton, Zendaya, Marisa Tomei gibi isimlerin kamera karşısına geçtiği film 5 Temmuz 2019 tarihinde seyirciyle buluşacak.

İlginizi Çekebilir  Yeni Spider-Man Nihayet Belli Oldu!