Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Marvel’dan Sahne Arkası Görüntüleri Sürprizi

Marvel’dan Sahne Arkası Görüntüleri Sürprizi

marvel-logo

Marvel, Avengers: Age of Ultron ve Ant-man filmlerinin, çok özel kamera arkası görüntülerini paylaştı. Video oldukça kısa olmasına karşın, Ant-Man’in kostümünü de ilk defa görmüş olduk.

Marvel önümüzdeki yıllarda çok sağlam fimlerle beyaz perdeyi işgal edecek. Özellikle Disney markası altında hazırlanan filmleri sabırsızlıkla bekliyoruz. Age of Ultron merakla beklediğimiz filmlerin başını çekiyor. Bir nevi 3. seriye de başlangıç yapacak olan Ant-Man filmi de heyecanı üst seviyede tutuyor.

Geçtiğimiz haftalarda Age of Ultron’un ilk fragmanları yayınlanmıştı. Avengers ekibini yeniden bir arada göreceğimiz için heyecanlıyız. Marvel sadece fragmanla yetinmedi. 5 Kasım itibariyle Age of Ultron ve Ant-Man filmlerinin kamera arkası görüntülerini içeren kısa bir video paylaştı.

Videoda Hank Pym’i laboratuvarında çalışırken görebiliyoruz. Ayrıca muntazam biçimde katlanmış Ant-Man kostümü de video içerisinde yer alıyor. Ayrıca yeni Avengers filminde önemli bir rol oynayacak Scarlett Witch’i de aksiyon içerisinde görüyoruz.

http://youtu.be/ePN9DPh543s

 

İlginizi Çekebilir  Batman v Superman'den Yeni Fotoğraflar Geldi