Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Marvel Nihayet Black Widow’a Solo Film Yapıyor

Marvel Nihayet Black Widow’a Solo Film Yapıyor

Avengers (Yenilmezler) takımının seksi ve çekinilen süper kadın kahramanı Black Widow (Karadul) en sonunda solo filmine kavuşuyor. Sinema tarihinin en seksi aktrislerinden Scarlett Johansson ile özdeşleşen Black Widow karakterinin bireysel filmi için ilk somut adımlar atıldı bile!

Variety’nin haberine göre; Marvel, uzun süredir gündemde olan Black Widow filminin senaryosunu kaleme alması için Jac Schaeffer ile anlaştı. Marvel Sinematik Evreni‘nin başında bulunan Kevin Feige‘nin bu proje için çok sayıda senarist ile görüştüğü ve ünlü oyuncu Scarlett Johansson’a danıştıktan sonra Schaeffer’da karar kıldığı ifade ediliyor.

2016 yılının Ocak ayında benzer iddialar gündeme gelmiş, Marvel’in Sinematik Evreni’nin favori yönetmenlerinden Joe Russo konuya ilişkin sorulara, “Biz Karadul karakterini çok sevdik” cevabı verirken, Anthony Russo da, “Scarlett Johansson‘ı da çok sevdik” diye eklemişti. İlk kez Iron Man 2‘de beyazperdede boy gösteren Black Widow karakterini Marvel‘ın en ilgi çekici karakterlerinden biri olarak gördüklerini belirten Russo Kardeşler, “Karadul çok komplike bir karakter. Kendi şeytanlarıyla savaşıyor ve dünya algısı büyüleyici. O karakterle birçok şey yapılabilir” diyerek film konusundaki beklentileri de yukarı çekmiş oldular.

İlginizi Çekebilir  Fantastik Canavarlar'ın Devam Filminin Adı Belli Oldu

Black Widow karakteri ile gönüllerde taht kuran Scarlett Johansson ise karakterin solo bir film için oldukça uygun olduğunu belirterek, “Bu tamamen Marvel ve benim zamanlamamızla ilgili” demişti.