Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Marvel, Eternals’ın Çekimlerine 2019’da Başlayacak

Marvel, Eternals’ın Çekimlerine 2019’da Başlayacak

Guardians of the Galaxy 3’ün rafa kaldırıldığı Marvel’da proje sırası “The Eternals” serisinin filmine geldi. Çizgi roman süper kahramanlarının boy göstereceği filmin yapımını Eylül 2019’da başlatmayı planlayan stüdyo, The Eternals’ın vizyon tarihi olarak 6 Kasım 2020’yi düşünüyor.

The Rider filminin yönetmeni Chloe Zhaol’ın başına geçtiği The Eternals’ın senaryosunu Matthew ve Ryan Firpo yazıyor. Jack Kirby’nin milyonlarca yıl öncesinde kurduğu The Eternals evreninde; kozmik varlıkların insanlar üzerinde yaptığı deneylerde Eternallar denen süper güçlü insanların yanı sıra Deviantlar olarak bilinen kötüler de ortaya çıktı. Bu iki grubun tarihten gelen savaşını konu alan The Eternals’ta olayların kadın karakterlerden Sersi’nin etrafında geçeceği söylentileri yayıldı.

The Hashtag Show ise Jack Kirby’nin orijinal serisine ne kadar yaklaşacağı merak edilen yapımın kadrosunun bu yaz başında oluşturulacağını yazdı. Çekimlere Eylül 2019’da geçilecek. Filmin planlanan gösterim tarihi ise 6 Kasım 2020.

İlginizi Çekebilir  Marvel Inhumans'ın Tanıtım Fragmanı Yayınlandı