Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Martin Freeman’ın Civil War Filmindeki Rolü Belli Oldu

Martin Freeman’ın Civil War Filmindeki Rolü Belli Oldu

captain-america-civil-war-iron-man

Hobbit filmlerinin usta hobbiti Bilbo Baggins’i, Sherlock dizisinde Doktor Watson’ı canlandıran usta oyuncu Martin Freeman‘ın yeni Marvel filmi Civil War‘da oynayacağı karakter açıklandı.

Yaklaşık 9 ay önce Martin Freeman’ın Civil War filmi kadrosuna katıldığını duyurmuştuk. Şimdi kimi canlandıracağı da belli oldu.

Martin Freeman, Wakanda’daki Amerikan temsilcisi Everett Ross‘u oynayacak.

martin-freeman-everett-rose

Everett Rose da kim?

Daha önce adını hiç duymamış olabilirsiniz. Hatta, “Adını bile duymadığımız bir karakteri neden ünlü bir oyuncu canlandırıyor,” diye düşünebilirsiniz de. Rose, bir süper kahraman değil fakan Wakanda temsilciliği size bir şeyler çağrıştırıyor olabilir. Evet; Everett Rose, Wakanda’nın kralı T’Chaka’nın oğlu olan Black Panther‘ı süper kahramanlar ekibine katan kişidir. Bu nedenle film için de önemli bir karakter olacak çünkü filmde Black Panther‘ı da göreceğiz.

Yeni yayınlanan görselde Martin Freeman’ın, Emily Van Camp’ın canlandırdığı Sharon Carter’ın yanında duruyor olması da ilginç olan durumlardan biri. Sharon Carter’ın harabeden sağ çıkıp çıkmadığını bilmiyoruz fakat anlaşılan bu filmde bunu göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Keanu Reeves, Marvel Sinematik Evreni Yolunda!

martin-freeman-everett-rose-resim

Uzun zamandır heyecanla beklenen, Captain America ve Iron Man’in ekiplerinin karşı karşıya geleceği Captain America: Civil War filmi 6 Mayıs 2016‘da vizyona girecek!