Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Marslı Filminden İlk Görüntüler Ortaya Çıktı!

Marslı Filminden İlk Görüntüler Ortaya Çıktı!

marsli-kitap-banner

2014’ün en iyi bilimkurgu romanlarından biri olarak kabul edilen Marslı’nın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Ridley Scott’ın yönetimindeki filme dair ilk görüntüler yayınlandı.

Geçen yılın en çok okunan kitaplarından biri olan Marslı, Ridley Scott önderliğinde beyaz perdeye aktarılacak. Çekimler son sürat devam ediyor. Haliyle kitabın hayranları, çekim sürecini merak ediyor. Ortaya çıkan ilk görüntüler, heyecanımızı biraz olsun bastıracak cinsten.

Andy Weir’in Marslı kitabı, ilk olarak e-kitap formatında yayınlanmaya başlanmıştı. Ancak kısa sürede meşhur olup, büyük yayıncıların dikkatini çekmişti. Kısa sürede piyasaya sürülen kitap, ülkemizde İthaki Yayınları aracılığıyla Türkçe’ye kazandırıldı. Kitap hakkındaki incelememizi de buradan okuyabilirsiniz.

Yaşanan büyük bir kazanın ardından, mürettebatı tarafından öldü kabul edilip Mars’ta bırakılan Mark Watney’in hikayesi, beyaz perdeye nasıl aktarılacak çok merak ediyoruz. Bilimkurgu denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Ridley Scott’ın kötü bir iş çıkartacağını düşünmüyoruz.

Sözü fazla uzattık.  25 Kasım 2015 tarihinde vizyona girecek filmin çekim aşamalarından yayınlanmış ilk fotoğrafları görebilirsiniz.

marslı-gorsel-001

marslı-gorsel-002

marslı-gorsel-003

martian-kristen-01-800 martian-matt-01-800 the-martian-01 the-martian-02 the-martian-03martian-photo

İlginizi Çekebilir  Yeni Transformers Filmlerinin Vizyon Tarihleri Belli Oldu