Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Mark Hamill, Şöhretler Kaldırımı’nda Ölümsüzleşecek

Mark Hamill, Şöhretler Kaldırımı’nda Ölümsüzleşecek

Star Wars serisinin Luke Skywalker’ı Mark Hamill de Hollywood’un Şöhretler Kaldırımı‘ndaki yerini alacak.

Hollywood dünyasının başarılı isimlerinin birer yıldız ile ölümsüzleştiği Hollywood Walk of Fame’e (Hollywood Şöhretler Kaldırımı) katılacak isimlerden oldu. Hollywood Walk of Fame’de ismi onurlandırılan 2630. kişi olacak Mark Hamill, kariyerinde 40 yılı geride bıraktı.

2017’nin sonunda gösterime giren 8. Star Wars filmi The Last Jedi‘da da izlediğimiz Mark Hamill, söz konusu karakterle olduğu kadar ünlü DC Comics kötüsü Joker ile de özdeşleşmiş bir oyuncu. DC’nin animasyon yapımlarında birçok kez bu karakteri seslendiren Hamill, geçtiğimiz yıllarda Trollhunters ve Teenage Mutant Ninja Turtles gibi animasyon yapımlarda da mikrofon başına geçmişti.

Walk of Fame seremonilerinden sorumlu yapımcı Ana Martinez, birçok Star Wars hayranı için bir idol konumuna ulaşmış Mark Hamill’in ismini Hollywood Walk of Fame’e katıyor oldukları için heyecanlı ve mutlu olduklarını belirtti. Gönüllerin Luke Skywalker’ı Mark Hamill’in, ölümsüzlüğe adını yazdıran Hollywood yıldızları arasındaki yerini alacağı tören 8 Mart’ta gerçekleşecek.

İlginizi Çekebilir  Rick And Morty'nin Yaratıcısından Doctor Strange'e Ek Sahne