Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Mark Hamill Guardians of the Galaxy 3’te Rol Alacak Mı?

Mark Hamill Guardians of the Galaxy 3’te Rol Alacak Mı?

Mark Hamill bir ikon. Star Wars evreninin Luke Skywalker‘ı ve Batman: The Animated Series‘in Joker‘i hemen akla gelen iki önemli rolü… Sinema ve çizgi roman dünyasının idol karakterlerine hayat veren ünlü aktörün adı şimdi de Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) serisinin yeni filmi için geçmeye başladı hem de ilginç bir şekilde.

Geektyrant’in haberine göre; Hamill hayranları, Twitter üzerinden Guardians of the Galaxy serisinin senaryosunu da kaleme alan yönetmeni James Gunn ile temasa geçti. Mark Hamill için serinin üçüncü filminde bir rol isteyen fanlara Gunn’ın cevabı olumlu oldu. Mark Hamill ile komşu olduklarını belirten James Gunn, aktör ile bir kahve içip konuşabileceklerini söyledi. ‘İyi bir komşu ve işsiz bir aktör’ olarak ziyaretten mutlu olacağını söyleyen Hamill’in esprili katılımi ile ortaya güzel bir diyalog çıktı.

Ian Fee: James Gunn, benim için büyük bir iyilik yapıp Mark Hamill’e Guardians of the Galaxy 3’te bir rol verir misin? Onun muhteşemliği beni bitirebilir ama bunu riske ederim. Teşekkürler
James Gunn: Sanırım Mark Hamill, Malibu’daki evimin ilerisinde oturuyor. Belki beni ziyaret ettiğinde bir kahve eşliğinde bunu konuşabiliriz.
Mark Hamill: İyi bir komşu ve işsiz bir aktör olarak bundan çok memnun olurum. Sevgilerimle.

James Gunn: Haha, hadi yapalım.
Mark Hamill: Eğer ciddiysen (ve iyi bir komşuysan) iletişim bilgileri için bana mesaj gönder.
James Gunn: Evet, tabii ki fakat mesajların bana açık değil sanırım.
Mark Hamill: Seni takip ettim. Sanırım mesaj sistemi böyle çalışıyor, değil mi?

 

İlginizi Çekebilir  Masallar Çizgi Romanı Sinemaya Uyarlanıyor

İster minik ister büyük bir rol olsun Guardians of the Galaxy 3 filminde Mark Hamill’i görme fikri şimdiden gözlerimizi ışıldattı. Siz ne dersiniz?