Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Mark Hamill Bir Kez Daha Joker Rolünü Üstleniyor!

Mark Hamill Bir Kez Daha Joker Rolünü Üstleniyor!

batman-killing-joke-banner

Comic-Con’un en güzel haberlerinden biri Killing Joke‘un animasyon uyarlamasının izleyiciyle buluşacak olmasıydı. Bu güzel haberle birlikte aklımızda beliren ilk soru da Joker’ı kimin seslendireceği olmuştu.

Karakteri yorumlamadaki olağanüstü başarısıyla hepimizin gönlünden geçen isim şüphesiz ki Mark Hamill‘di.

Hatta oyuncunun kendisi bile Twitter hesabından bir kez daha Batman’in ezeli rakibi rolünü üstlenmek için sabırsızlandığından bahsetmişti.

Bugün aldığımız güzel habere göre, Hamill çoktan Killing Joke için ses kaydını tamamlamış. Daha önce Batman oyunlarında da Joker karakterini seslendiren Mark Hamill, Joker’a sesini verdiği her projede karakteri tüm korkunçluğu ve karizmatikliğiyle yansıtabilmesiyle kesinlikle olabilecek en iyi seçim.

mark-hamill-will-voice-the-joker-in-the-killing-joke-animated-film

Alan Moore ve Brian Bolland‘ın ödüllü hikayesi Killing Joke (Öldüren Şaka), Joker’ın geçmişine ve deliliğine en yakından baktığımız çizgi roman. Sadece kötü bir günün insanı delirtmeye yeteceğine dair bir teori ortaya atan ve bunu Komiser Gordon’a “anlatmaya” karar veren Joker’ı okuduğumuz Killing Joke’da bir kez daha karakterin gücünü deliliğinden aldığını ve sınırları aşmış bir zihnin neler yapabileceğini okuyoruz. En başarılı Joker hikayesi diyebileceğimiz Killing Joke, Mark Hamill’in eşsiz yorumuyla birleşince şüphesiz ki bugüne kadar ortaya konmuş en iyi Joker performanslarından birini izleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir  Antalya'da Çizgi Roman Kütüphanesi Kuruldu

Killing Joke animasyoun uyarlaması önümüzdeki yıl hayranlarıyla buluşacak.