Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Margot Robbie’nin Film Şirketi Tank Girl’ün Haklarını Satın Aldı

Margot Robbie’nin Film Şirketi Tank Girl’ün Haklarını Satın Aldı

Hollywood’da son dönemin en çok tercih edilen oyuncularından biri olan Margot Robbie, Alan Martin ve Jamie Hewlett tarafından yaratılan Tank Girl’ün film haklarını satın aldı.

Ortaya çıkan yeni bir habere göre Margot Robbie’nin film şirketi LuckyChap Entertainment çok sevilen Tank Girl çizgi roman serisinin yayın haklarını devraldı. Filmin yayın hakları bu zamana kadar MGM’de bulunuyordu.

Haber birçok sinema sitesinde yer alırken, çizgi roman serisinin yaratıcısı Alan Martin’in Twitter hesabından yaptığı paylaşımla da doğrulanmış oldu.

Martin, “Duyduğuma göre Margot Robbie’nin şirketi, yeni bir Tank Girl filmi yapmak için MGM’den hakları devraldı. Film birkaç ay geliştirme aşamasında olacak. Projeye ortak olan bu iki taraf henüz bize ulaşmadı. Tank Girl’ün orijinal yaratıcılarından herhangi bir bilgi alınacak mı, emin değiliz.” sözlerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir  Ender's Game Filminin Devamı Televizyonda Mı Olacak?

Bu demek değil ki Margot Robbie, Tank Girl lakaplı Rebecca Buck’ı canlandıracak. Prodüksiyon anlamında film henüz bir çalışma içerisinde değil. Yani daha senaryosunun yazım aşaması var. Gerçi yüksek ihtimalle Robbie’nin bu karakteri canlandıracaktır.

Filmin yönetmen koltuğuna ise Dreamland (2019) filmiyle dikkatleri üzerine çeken Miles Joris-Peyrafitte oturacak.