Sinema Haberleri

Margot Robbie, Yeni Karayip Korsanları Filminin Başrolüne Getirildi

Suicide Squad ve Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn filmlerinde Harley Quinn olarak kamera karşısına geçen Margot Robbie, Karayip Korsanları (Pirates of the Caribbean) serisinin yeni filmine dahil oldu.

The Hollywood Reporter‘ın aktardığı bilgilere göre; Birds of Prey‘in senaristi Christina Hudson tarafından yazılacak Karayip Korsanları filminde, Margot Robbie başrol oynayacak.

Disney, ilk filmlerdeki gişe başarısını sonlara doğru iyice kaybeden Karayip Korsanları serisini “Chernobyl”in yaratıcısı Craig Mazin‘e emanet ettiğinde, yeni karakterlerle tamamen orijinal bir hikayenin geleceği belirtilmişti. Margot Robbie ile Christina Hudson‘ı “Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn“den sonra yeniden bir araya getiren yeni Karayip Korsanları filmi, Johnny Depp‘in canlandırdığı Kaptan Jack Sparrow‘un maceralarını anlatan seri ile bağlantılı olmayacak.

Yepyeni bir ekip ve bakış açısı ile Karayip Korsanları evrenine geri döneceğimiz yapımda; aklımda sürekli rengarenk kıyafetleriyle Harley Quinn görünümünde canlanan Margot Robbie‘yi korsan olarak izlemek eğlenceli olacak. Bakalım Mazin, Robbie ve Hudson üçlüsü, 5 filmle artık kabak tadı veren korsan diyarını nasıl hareketlendirecek?

İlginizi Çekebilir  Fox'un Comic-Con Panelinde Marvel Filmleri Konuşuldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu