Sinema Haberleri

Mad Max: Fury Road Filminin Fantastik Araçları

mad-max-fury-road

30 yıllık bir aranın ardından yeniden sinema salonlarını ziyaret eden efsane seri Mad Max, uzun bir bekleyişin ardından nihayet vizyona girdi.

George Miller’ın dördüncü Mad Max filmi özelliğini taşıyan Mad Max: Fury Road, kesintisiz aksiyonu ve adrenalini ile sinemaseverlerin gönlünü çalıyor.

İlgili Makaleler

Bilimkurgu ve aksiyonun harmanlandığı yeni film yıl içerisinde pek çok sinemasal materyalle izleyiciyi merak içinde bıraktı. Fragmanlarda gördüğümüz arabalar ise fazlasıyla merak uyandırmıştı.

Car and Driver, yılın gişe canavarı olarak görülen Mad Max: Fury Road’ın 10 aracını yayınlamıştı biz de sizler için filmin ilgi çeken araçlarını derledik. Araçlar arasında bir parçası Valiant Charger‘dan bir parçası Pipsaw tankından olan ‘Peacemaker‘; iki Cadillac Copue DeVilles‘in üzerine oturduğu ‘Gigahorse‘da yer alıyor.

Başrolleri Charlize Theron ve Tom Hardy‘e emanet olan filmde Nicholas HoultZoë Kravitz, Adelaide ClemensRiley KeoughHugh Keays-Byrne ve Abbey Lee Kershaw gibi oyuncular rol alıyor. Ayrıca filmin prodüksiyon tasarımcısı Colin Gibson bu tarzda 150 aracın daha olduğunu söylüyor.

Kaynak: Sinemajor

İlginizi Çekebilir  Neill Blomkamp'tan Sigourney Weaverlı Kısa Film - Rakka

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu