Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Lucasfilm, Lando Calrissian’ın Spin-off Filmini Yapacak mı?

Lucasfilm, Lando Calrissian’ın Spin-off Filmini Yapacak mı?

Solo: A Star Wars Story (Solo: Bir Star Wars Hikayesi) filmine gelen ön eleştirilerde Donald Glover’ın Lando Calrissian rolündeki performansı övgüleri topladı ama daha da önemlisi genç aktörün oyunculuğu film ekibinin de dikkatini çekti. Premiere’e konuşan Lucasfilm’in Stüdyo Şefi Kathleen Kennedy, Donald Glover’ı izledikten sonra Lando Calrissian’ın spin-off filmini yapmak istediğini söyledi.

25 Mayıs’ta vizyona giren Solo filmi, ön gösterimde “Attack on the Clones”‘tan beri en kötü eleştiriyi alan Star Wars filmi oldu. Film Rotten Tomatoes‘ta yüzde 71 ile pek de parlak bir başarı gösteremese de Glover’ın Lando performansı birçok sinema eleştirmeni tarafından övgülerle karşılandı. The Atlantic’ten Christopher Orr, “Eğer hala Glover’ın hayranı değilseniz bu filmle olacaksınız” derken, Business Insiders’tan Jason Guerrasio, genç oyuncunun performansını göklere çıkardı.

Premiere’de yer alan haberin ardından açıklama yapan Lucasfilm ise Lando karakterine özel spin-off filmi yapmanın güzel olacağını ancak şu an için böyle bir proje olmadığını belirtti. Bakalım Kathleen Kennedy’nin Donald Glover’lı Lando Calrissian spin-off’u için bir hamlesi olacak mı?

Teknolojik Bir Kovboy Hikayesi – Solo: A Star Wars Story İncelemesi

İlginizi Çekebilir  Hobbit Filminden Müthiş Yenilik