Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Lucasfilm, Carrie Fisher’ın Star Wars Kariyeri Hakkında Açıklama Yaptı

Lucasfilm, Carrie Fisher’ın Star Wars Kariyeri Hakkında Açıklama Yaptı

Lucasfilm geçtiğimiz ay aramızdan ayrılan Carrie Fisher ile ilgili sosyal medyada dolaşan dedikodulara cevap verdi.

Bir süredir pek çok yerde Carrie Fisher’ın Star Wars: Episode IX‘da dijital olarak yeniden canlandırılacağı konuşuluyordu. Rogue One filminde Grand Moff Tarkin’i canlandıran ve 1994 yılında hayata gözlerini yuman Peter Cushing ile Prenses Leia’nın gençlik halini görmüştük.

Bu dijital canlandırmalar, geçtiğimiz ay vefat eden Carrie Fisher’ın da gelecek Star Wars filmi olan Star Wars: Episode IX’da aynı şekilde dönebileceği dedikodularını arttırdı. Halihazırda Star Wars: Episode VIII için çekimlerini tamamlayan yıldızı Episode IX’da görebilir miyiz derken Lucasfilm açıklama yaptı.

“Normalde hayran ya da basından gelen spekülasyonlara yanıt vermeyiz. Ancak dolaşan bir söylenti var ki cevap vermek istiyoruz. Carrie Fisher’ı ya da Prenses/General Leia’yı dijital olarak Star Wars: Episode IX’da yaratmak gibi bir niyetimiz yok.”

Fisher, halihazırda Star Wars: Episode VIII’in çekimlerini vefatından önce tamamlamıştı.

“Fisher, her zaman Lucafilm ailesinin bir parçası olacak. O bizim prensesimiz, generalimiz ve en önemlisi arkadaşımızdı,” açıklamasını yapan Lucafilm’in konuyla ilgili tam açıklamasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Avengers: Endgame'den Karakter Posterleri Yayınlandı