Sinema Haberleri

Logan Filminin Spin-Off’u X-23 İçin Çalışmalar Başladı

Marvel’ın en sevilen karakterlerinden Wolverine‘in şahsına özel film serisinin son halkası Logan filminin ardından X-Men: The New Mutants‘ta için düğmeye basan ve genç bir ekip kuran Fox’un yeni projesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. James Mangold, X-X-23 adıyla da tanıdığımız Laura’yı merkezine alacak, Logan filminin devamı niteliğinde olacak yeni film için senaryo çalışmalarının başladığını duyurdu.

Logan filmiyle Wolverine (Hugh Jackman) ve Profesör X‘e (Patrick Stewart) veda ederek Laura (Dafne Keen) karakteriyle daha genç bir X-Men ekibi oluşturan Fox, X-Men: The New Mutants’ta (Yeni Mutantlar) rol alacak isimleri belirlemeye devam ederken seriyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter’a bir röportaj veren James Mangold, yönetmenliğini Patty Jenkins’in yaptığı Wonder Woman’la birlikte stüdyoların kadın merkezli süper kahraman filmleri yapma konusundaki çekincelerini biraz da olsa üzerilerinden attıklarını söylerken kendisinin de şu sıralarda Laura’yı merkezine alan bir Logan spinoff senaryosu üzerinde çalıştığını belirtti.

Filmin yapımcılığını üstlenmesi beklenen Hutch Parker ise yapımcı şirket Fox’un kendilerine özgürlük sağlamasının süper kahraman filmlerinin sınırlarının gelişmesine katkı sağladığını belirtirken Laura’yı anlatacak filmin janrasının ne olacağına henüz karar vermediklerini söyledi.

Şu an için yalnızca James Mangold’un üzerinde çalıştığı bilinen projeye önümüzdeki zamanlarda Hugh Jackman‘ın da dahil olabileceği konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir  Iron Man'in Anısına İtalya'da 4 Metrelik Heykel Dikildi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu