Sinema Haberleri

Lobster Johnson, Yeni Hellboy’da Boy Gösterebilir!

Hellboy severlerin yakından tanıdığı Lobster Johnson’ın yeni uyarlama filminde rol aldığı yönünde kuvvetli söylentiler var. Hatta kimin canlandırdığına dair de bazı bilgiler açığa çıkmış olabilir.

Mike Mignola tarafından yaratılan ve benim de en sevdiğim çizgi roman serilerinden biri olan Hellboy, önümüzdeki yıl yeniden beyaz perdeye dönecek. Ron Perlman’ın ağır makyaj altına girmek istememesi ve del Toro’nun vakitsizliği yüzünden devem ettirilemeyen seriyi Neil Marshall üstlenmişti.

Kendine has bir açısı olan ve Game of Thrones, Black Sails, Constantine, Westworld gibi ağır toplarda da yönetmenlik yapmış olan Neil Marshall, yeni Hellboy’a bir sürpriz eklemiş olabilir. Hikayemiz ise uzun süredir sesini sedasını duymadığımız Thomas Haden Church’ten başlıyor.

Spider-Man 3 filminde canlandırdığı Sandman karakteri sonrasında kötü yorumlara maruz kalan fakat irili ufaklı yapımlarda rol almaya devam eden Thomas Haden Church, yeni Hellboy filminde rol almış olabilir. Daha öncesinde JoBlo sayfasına röportaj veren Church, yöneltilen “Yeniden bir süper kahraman filminde oynar mısınız?” sorusuna biraz kaçamak cevap vermiş.

Church, yeni bir yapımda rol aldığını fakat kimseye bu konu hakkında bahsetmediğini açıklamış. Geçtiğimiz yaz çekimleri tamamlanan film, Marvel ya da bilinen başka bir çizgi roman evreninde geçmiyor fakat süper kötü ve süper kahramanları konu ediniyormuş. Bu haber sonrasında Thomas Haden Church’ün ismini Hellboy’un IMDB sayfasına eklenmiş olduğunu gördük. Oyuncu kadrosu aylar önce açıklanan filmde, Church’ün ismi geçmiyordu.

Filmle ilgili bir anekdot ise geçtiğimiz günlerde su yüzüne çıktı. Gizlice yapılan ilk seyirci gösteriminden sonra, izleyicilerin filmi beğenmediği paylaşıldı. Hikaye ve kötü karakter derinliğinden yoksun olan filmi, David Harbour’un sırtladığı söylenmekte. Umarız bu ilk gösterim sonrasında filmin kurgusuyla alakalı bazı düzenlemeler de yapılır. Filmin 12 Nisan 2019 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Game of Thrones Dizisi 1980'lerin Komedi Dizisi Olsa Nasıl Olurdu?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu