Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Liam Neeson’ın, Men in Black Kadrosuna Katılacağı Konuşuluyor

Liam Neeson’ın, Men in Black Kadrosuna Katılacağı Konuşuluyor

Ünlü aktör Liam Neeson’ın, Men in Black Spin-off filminin kadrosuna katılacağı konuşulmaya başlandı.

Variety’nin haberine göre; ünlü oyuncu Men in Black’in spin-off filminde MIB’nin uzaylılarla tıka basa dolu Londra şubesinin başındaki isim olarak karşımıza çıkacak. Bu Liam Neeson’ın ilk kez uzaylılarla burun buruna gelmesi değil elbette. Star Wars: Episode 1 – The Phantom Menace ve Battleship filmlerinde de onlarla yeteri kadar içli dışlı olmuştu kendisi.

Sony ile anlaşması halinde Neeson, Chris Hemsworth ve Tessa Thompson‘a katılacak. İkilinin de Thor: Ragnarok filminden sonraki ikinci bir araya gelişine vesile olacak filmin 14 Haziran 2019’da gösterime girmesi kararlaştırıldı.

Filmle ilgili elimize ulaşan bilgiler şu an için oldukça az ancak Londra’da geçeceği belirtilen yapımda, ilk üç filmdeki gibi ikili takımdan çok, yeni karakterlerin etrafında şekillenen bir topluluk filmi olacağı söyleniyor.

Henüz isimlendirilmeyen Men in Black filmini F. Gary Gray yönetecek. Matt Holloway ve Art Marcum‘a senaryosu emanet edilen filmin yapımcıları Steven Spielberg, Walter Parkes ve Laurie MacDonalds olacak.

İlginizi Çekebilir  E.T.'nin Hiç Görülmemiş Konsept Çizimleri