Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Leonardo DiCaprio, Captain Planet’ı Tekrardan Ekranlara Getiriyor

Leonardo DiCaprio, Captain Planet’ı Tekrardan Ekranlara Getiriyor

captain-planet-banner

90’lı yılların sevilen çizgi filmlerinden biri daha beyaz perdeye taşınıyor. Captain Planet, Leonardo DiCaprio aracılığıyla film olma yolunda.

DiCaprio bilinen bir çevreci olduğundan böyle bir yapımı desteklemesi oldukça makul.

DiCaprio film projesinde oyuncu olarak değil yapımcı olarak yer alacak. Aynı zamanda yapımı orijinal nostaljik materyale yakın tutup, klasik süper kahraman filmleriyle aynı kaderi paylaşmasını engelleyecek.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre, eğer Paramount, Captain Planet’in haklarını alırsa, DiCaprio’nun yapım şirketi olan Appian Way, Glen Powell ve onun yazar ortağı Jono Matt ile anlaşacakmış.

captain-planet-resim

Yapımın konusuna ve geçmişine bakacak olursak, Captain Planet and the Planeteers dizisi 1990-1992 yılları arasında yayınlanmıştı. Elementleri kontrol etme gücü veren büyülü yüzüklere sahip 5 gencin maceralarını konu ediniyor. Gençler güçlerini birleştirince Captain Planet’ı çağırabiliyorlar ve beraber çevresel kötülüklere karşı savaşıyorlar. Film, dizideki olaylardan yıllar sonrasını konu alacakmış.

Eskiden sevilen bir yapımın yeniden yapılacağını her duyduğumda, ilerde hayal kırıklığına uğramamak için çok sevinmiyorum. Daha çok bilgimiz olduğunda sizinle paylaşırız ve hep beraber kararımızı veririz.

İlginizi Çekebilir  Captain America: Civil War'dan Pek Çok Bilgi Geldi

https://youtu.be/ogMBLRHJYXU