Sinema Haberleri

Laurence Fishburne, Matrix 4 Kadrosuna Davet Edilmemiş

Yeni verdiği bir röportajda, Laurence Fishburne’nün Wachowski Kardeşler tarafından çekilen Matrix 4 kadrosuna davet edilmediği ortaya çıktı.

Laurence Fishburne, yıllar içerisinde birçok filmde yer alsa da akıllarımızda Morpheus olarak yer edinmişti. Serinin en unutulmaz diyaloglarının sahibi olan Nebuchadnezzar’ın kaptanı Matrix 4 kadrosuna davet edilmemiş.

The Wrap’e röportaj veren Fishburne, devam filminde neden rol almadığı yönünde gelen soruya yönelik, “Davet edilmedim. Belki beni başka bir filme yazacaklardır. İyi bir iş çıkarmalarını dilerim. Umarım harika olur.” şeklinde politik bir cevap verdi. Biraz alınmış gibi hissetsem de ünlü oyuncu sonrasında, “En fazla tanındığım film olabilir ki bundan gayet memnunum.” sözlerini ekleyerek Matrix serisine olan bakış açısını da güzel bir biçimde özetlemiş.

Bilindiği üzere Matrix 4 kadrosu oluşturulurken Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’a da teklif götürülmüştü. İkili Neo ve Trinity’i canlandırmayı kabul etmişti. İkiliyle beraber önceki filmlerden Jada Pinkett Smith ve Lambert Wilson da filmde yer alacağını açıklamıştı.

Jonathan Groff, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen II ve Neil Patrick Harris’in yer aldığı Matrix 4’ün 1 Nisan 2022 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi Çekebilir  Scott Pilgrim Vs. The World Kadrosu Tekrar Bir Araya Geldi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu