Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Laurence Fishburne Bile Marvel Üstünlüğünü Kabul Etti

Laurence Fishburne Bile Marvel Üstünlüğünü Kabul Etti

Laurence Fishburne, verdiği bir röportaj sırasında, DC Comics’in yaratmaya çalıştığı çizgi roman evreninin, Marvel’ın oluşturduğu sinematik evrene göre çok geride kaldığını kabul etti.

Kendisi de çok büyük bir çizgi roman hayranı olan Fishburne, Daily Planet’in editörü Perry White’a hayat vererek kendi hayallerini de gerçekleştirmeyi başarmıştı. Man of Steel ve Batman v Superman filmlerinde White rolüyle karşımıza çıkan Fishburne, yoğun çekim takvimi yüzünden ne yazık ki Justice League filminde yer alamayacak.

Benim kalbimde her zaman için Nebukadnezar’ın kaptanı ve Neo’nun akıl hocası Morpheus olarak kalacak olan Laurence Fishburne, L.A. Times’a verdiği bir röportajda Marvel’ın üstünlüğünü kabul etti.

Fishburne, “Bu karakterlerin büyük ekrana yansıtılmasını 35 yıldır bekliyoruz. Peki onlar ne yapıyor? Marvel ise onları ezmekle meşgul. Bunu bir çizgi roman tutkunu ve koleksiyoncusu olarak söylüyorum. Bu karakterleri yıllardır ekranda görmeyi bekliyorum.” sözlerini kullandı. Ünlü oyuncu yine de bu büyük çaplı DC filmlerinden keyif aldığını ekliyor.

Ünlü oyuncunun tatlı-sert açıklaması, filmlerin arkasındaki büyük abiler tarafından ne kadar dikkate alınır bilemedim ama şu bir gerçek ki DC sinematik evreninin en kısa sürede toparlanması şart. Kaldı ki MCU da son zamanlarda kendisini tekrar etmeye başladı.

İlginizi Çekebilir  Chris Pratt Yeni Bir Fantastik Yapımda - Cowboy Ninja Viking