Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Kevin Feige, Marvel Filmlerinin Geleceği Hakkında Konuştu

Kevin Feige, Marvel Filmlerinin Geleceği Hakkında Konuştu

Marvel Stüdyoları’nın başındaki isim ve birçok filmin yapımcılığını üstlenen Kevin Feige, önümüzdeki yıllar içerisinde Marvel Sinematik Evreni’nin nasıl bir hal alacağına dair ilk bilgileri paylaştı.

Aslında Kevin Feige, Marvel filmlerinin geleceği hakkında sadece biraz perdenin ucunu açtı diyebiliriz çünkü tam anlamıyla geleceğe yönelik planların detaylarını paylaşmadı.

Kevin Feige

The Toronto Sun’a konuşan Kevin Feige, “Avengers filmlerinin ardından da bir sürü film gelecek. 2020 yılından sonra olacak filmleri planlamaya başladık ama bunları sizlerle paylaşırsam büyük spoilerlar vermiş olacağım.” dedi.

Disney ve Marvel Stüdyoları’nın, Infinity Wars sonrasında bu altın yumurtlayan tavuktan vazgeçeceklerini bir an bile düşünmemiştik. Önümüzdeki yıl içerisinde Guardians of the Galaxy Vol. 2, Spider-Man Homecoming ve Thor: Ragnarok vizyona giriş yapacak. Takibinde, 2018 yılında ise Black Panther, Avengers: Infinity War ve Ant-Man and the Wasp beyaz perdede seyir eyleyecek.

MCU'nun Phase 3 listesini şöyle bir hatırlayalım.
MCU’nun Phase 3 listesini şöyle bir hatırlayalım.

Şimdi bunları bir kenara koyduğumuzda Marvel’ın henüz adını duyurmadığı 2020, 2021 ve 2022 yılında vizyona çıkması beklenen süper kahraman filmleri var. Yukarıda saydığım filmlerle birlikte MCU’nun Phase 3 olarak adlandırılan kısmı bitmiş olacak. Marvel’ın Phase 4’e de malzeme bırakması gerekiyor. Bu yüzden geçmiş karakterlerin yeni filmlerde ufak da olsa boy göstereceğini ya da bayrağı yeni karakterlere devredeceğini düşünüyorum.

İlginizi Çekebilir  Star Wars 7 Hakkında Şu Ana Kadar Neler Biliyoruz?

Şimdilik yorum yapmak için henüz erken ama önümüzdeki 10 yıl boyunca Marvel filmlerine fazlasıyla doyacağız hatta sıkılacağız gibime geliyor.