Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Kevin Feige, Black Panther 2’yi Doğruladı

Kevin Feige, Black Panther 2’yi Doğruladı

İlk filmiyle gişede büyük başarı elde eden ve izleyiciler tarafından da sevilen Black Panther, beyaz perdede macerasına devam edecek. Kevin Feige, Black Panther 2‘nin geleceğini açıkladı.

Son dönemlerin ‘en çok tahmin edilen’ haberi ile başlıyoruz hafta sonuna! Marvel Stüdyoları, Black Panther’in devam filmi ile ilerlemeyi planlıyor. Eleştirmenlerden geçer not alan ve gişedeki rakamları ile Marvel tarihine geçen Black Panther elbette ki devam filmini hak etti.

EW’ya konuşan Marvel Stüdyoları Başkanı Kevin Fiege, Black Panther filminin ikincisi için ne yapabilecekleri hakkında hayal kurup konuşmayı sevdiklerini ve hikayenin nereye gideceğiyle ilgili güzel fikirleri olduğunu söyledi.

Fiege’in açıklaması ile artık resmileşen Black Panther devam filminin yönetmen koltuğunda yine Ryan Coogler mı oturacak? Önümüzdeki iki Avengers filmindeki gelişmelerle Black Panther’ın hikayesi nereye gidecek? Marvel’ın ismi açıklanmayan altı filmden biri olmasına kesin gözüyle bakılan Black Panther 2‘nin kadrosunda değişiklik olacak mı? Çekimlere ne zaman başlanacak ve gösterim tarihi ne olacak? Tüm bu soruların cevapları Marvel’dan gelecek haberler ışığında şekillenecek.

İlginizi Çekebilir  Müslüman Süper Kahraman Ms. Marvel, Marvel Sinematik Evreni'ne Geliyor