Sinema Haberleri

Keanu Reeves, J.J. Abrams’ın John Constantine Filminde Yer Alacak Mı?

Yıllardır pek çok uyarlamayla ekrana gelen DC Comics karakteri John Constantine‘in adı bu defa canlı-aksiyon film projesinde geçiyor hem de Keanu Reeves ile birlikte!

Comicbook, Warner Bros.‘un, iblislerle bitmeyen mücadele içindeki John Constantine‘in canlı-aksiyon filmini geliştirdiğini yazdı.

HBO Max için “Justice League Dark” dizisi üzerinde çalışan J.J. Abrams, John Constantine‘in canlı-aksiyon filmine imza atacak isim. Yeni filmin; karakterin tamamen yeni bir versiyonu ya da Keanu Reeves‘in başrolünde olduğu 2005 yapımının devamı olabileceğine dair duyumlar geliyor. The Observer‘dan Brandon Katz‘ın Twitter‘dan duyurduğu iddiaya göre; Abrams ve Warner Bros.‘un aklında Keanu Reeves‘i Constantine karakterine döndürmek var.

Reeves‘in solo filmde rol alma ihtimalini duyunca heyecanlananların sayısı bir hayli fazla, ancak 2014‘ten bu yana dizi ve çizgi filmlerde John Constantine‘e hayat veren oyuncu Matt Ryan‘ı bu rolde görmek isteyenlerin oranı da azımsanamayacak derecede. J.J. Abrams‘ın John Constantine‘i kim olacak merak ediyorum doğrusu. Keanu Reeves mi, Matt Ryan mı, yoksa başka bir aktör mü? Sizin seçiminiz hangisi olurdu?

İlginizi Çekebilir  The Walking Dead'in Sevilen Karakteri Daryl, Kendi Filmine Kavuşabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu