Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Kathleen Kennedy Lucasfilm’den Ayrılıyor Mu?

Kathleen Kennedy Lucasfilm’den Ayrılıyor Mu?

Star Wars‘un dedikodu çarkı dönmeye başladı ve bu seferki söylenti bir hayli ses getirecek cinsten! Lucasfilm Başkanı Kathleen Kennedy‘nin bu Eylül’de görevinden istifa edeceği konuşuluyor. The Ankler’da yer bulan söylentide; artık taze bir kana ihtiyaç duyan Lucasfilm’de Eylül ayında önemli bir değişim olacağı belirtiliyor. Bu değişimin kaynağı ise Kathleen Kennedy‘nin görevinden istifa etmesi olarak gösteriliyor.

Solo: A Star Wars Story filminin gişede uğradığı başarısızlığın ardından gelen bu dedikodu ile ilgili Lucasfilm ve Kathleen Kennedy’den henüz bir açıklama gelmedi. Dört Star Wars filmiyle Lucasfilm’e 4.5 milyar dolar kazandıran Kennedy; Boba Fett projesinde Josh Tank‘i, Solo‘da Phil Lord ve Chris Miller‘ı Star Wars 9′da da Colin Trevorrow‘ı önce işe alıp sonra kovarak basına çokça malzeme vermişti son zamanlarda…

Yönetmenlerle kanı bir türlü uyuşmayan Kennedy’nin görevinden ayrılıp ayrılmayacağı ve ayrılık ihtimalinde planlanan Star Wars filmlerinin akıbetinin ne olacağını ise bu sonbaharda öğreneceğiz. Yaza bir sürpriz çıkmazsa tabii.

İlginizi Çekebilir  Star Wars Şehre İndi