Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Karayip Korsanları, Ölüler Hikaye Anlatır Mı Gösterecek

Karayip Korsanları, Ölüler Hikaye Anlatır Mı Gösterecek

pirates-of-the-carribean-dead-man-tell-no-tales

Bundan 1,5 sene önce sizlere yeni Karayip Korsanları filminin isminin “Dead Men Tell No Tales” olduğunu buradan duyurmuştuk.

Hollywood’un en büyük isimlerinden biri olan Johnny Depp ile parlayan ve son yılların en çok dikkat çeken Disney filmleri arasında yer alan Karayip Korsanları’nın yeni filmi “Pirates Of The Caribbean: Dead Men Tell No Tales” (Karayip Korsanları: Ölü Adamlar Hikaye Anlatmaz) çekimleri dün başladı.

Joachim Rønning, Espen Sandberg ikilisinin yönetmenlik koltuğuna oturduğu yapımın başrolünde bir kez daha çılgın korsan Jack Sparrow’u canlandıracak olan Johnny Depp yeralıyor. Kadroya katılan ve hikayenin baş kötüsü olarak bizleri selamlayacak olan Kaptan Salazar’a can verecek isim ise Oscar ödüllü aktör Javier Bardem. Bir başka Oscarlı kült oyuncu Geoffrey Rush’ın Barbossa rolü ile geri döneceği film söylenene göre önceki bölümlerden daha karanlık bir tona sahip olacak.

pirates-of-the-caribbean-jack-sparrow

Kaptan Jack Sparrow bu kez eski düşmanlarından bir başkasıyla, Kaptan Salazar ile kapışmak zorunda kalıyor. Salazar hapis kaldığı Bermuda Şeytan Üçgeni’nden kaçacak ve hayatta olan her bir korsanı öldürmek için karanlık bir serüvene adım atacak. Sparrow ise kurtuluşu Poseidon’un Yabası adlı silahta arayacak.

İlginizi Çekebilir  Han Solo Filmi Yeni Yönetmenini Hızlıca Buldu

Avustralya’da çekimleri süren Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales filmi 7 Temmuz 2017‘de vizyona girecek.

Kaynak: Beyazperde.com